mgr Zuzanna Skwierawska

Umów wizytę

O specjaliście

Magister Fizjoterapii, ukończyła studia licencjackie na Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, a następnie studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum, obecnie studiuje na Akademii Osteopatii w Warszawie.

Przyjmuje pacjentów z dolegliwościami bólowymi wynikającymi z przeciążeń lub urazów układu ruchu, a także spowodowanymi stresem i siedzącym trybem życia. Specjalizuje się w pracy z blizną – zarówno tą świeżą, po zabiegu lub operacji, jak i wieloletnią, która sama w sobie może dawać objawy lub powodować różne dysfunkcje w obszarze całego ciała. W pracy wykorzystuje igłoterapię, masaż tkanek głębokich, techniki powięziowe i terapię wisceralną.

Praca z pacjentem i przeświadczenie, że można pomóc mu lepiej i szerzej skłoniły ją do podjęcia decyzji o rozpoczęciu studiów na Akademii Osteopatii w Warszawie. Wiele lat pracowała jako instruktorka jazdy konnej, co spowodowało, że ma świetny kontakt z pacjentami w każdym wieku. Największą satysfakcją dla niej jako terapeuty jest trwała poprawa jakości życia pacjentów, zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej.

Ukończone szkolenia: