dr n. med. Marzena Kula-Prykan

Umów wizytę

O specjaliście

Specjalista ginekolog położnik, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyła również studia doktoranckie na Uniwersytecie Jagiellońskim, zakończone obroną pracy doktorskiej, która dotyczyła wpływu czynników prognostycznych na wyniki leczenia raka sromu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Onkologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w specjalistycznych poradniach.

Wyróżniona przez Okręgową Izbę Lekarską za wynik egzaminu specjalizacyjnego. Swoją wiedzę cały czas uaktualnia i zdobywa uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach z zakresu ginekologii i położnictwa. W obszarze jej zainteresowań znajduje się opieka nad kobietą ciężarną, zagadnienia związane z profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób kobiecych oraz problemy związane z diagnostyką i leczeniem niepłodności.

Zajmuje się diagnostyką USG zarówno w zakresie ginekologii jak i położnictwa. Posiada certyfikat Sekcji Ultrasonografii w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej w ginekologii i położnictwie.