mgr Agnieszka Cera

Umów wizytę

O specjaliście

mgr Agnieszka Cera, ukończyła studia magisterskie z wyróżnieniem na kierunku Fizjoterapia. Jest absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia oraz Akademii Krakowskiej.

CERTYFIKOWANA TERAPEUTKA UROGINEKOLOGICZNA, UKOŃCZYŁA M.IN. KOMPLEKSOWE SZKOLENIE POSIADAJĄCE AKREDYTACJĘ POLSKIEGO TOWARZYSTWA UROGINEKOLOGICZNEGO (PTUG). Certyfikowana specjalistka PelviFly – nowoczesnej i skutecznej metody treningu mięśni dna miednicy.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z pacjentami w zakresie fizjoterapii urologicznej, ginekologicznej, proktologicznej z wykorzystaniem USG. Agnieszka zajmuje się, fizjoterapią kobiet w ciąży i po porodzie, fizjoterapią uroginekologiczną, pracuje z pacjentami z dolegliwościami obszaru miednicy mniejszej. Współpracuje z różnymi specjalistami m.in. w dziedzinie ginekologii, urologii, uroginekologii, dietetyki i psychologii. Podstawą efektywnej terapii jest dobrze postawiona diagnoza, lokalizacja przyczyny powstania dolegliwości oraz indywidualnie dobrana terapia. W pracy wykorzystuje wiedzę i techniki zdobyte na szkoleniach i konferencjach. Stale pogłębia wiedzę w zakresie diagnostyki i terapii w dysfunkcjach dna miednicy, terapii kobiet w okresie ciąży i połogu, rehabilitacji ginekologicznej, uroginekologicznej oraz położniczej. Praca z pacjentami przynosi jej motywację do zgłębiania zaistniałego problemu oraz poznania jego przyczyny, a widoczne efekty terapii i jej powodzenie daje ogromną radość i satysfakcję.

Ukończone szkolenia: