dr n. med. Renata Stąpor

Umów wizytę

O specjaliście

Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Doświadczenie zdobyła jako asystent w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Pawła II w Klinice Chirurgii Serca Naczyń i Transplantologii Instytutu Kardiologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK), European Society of Cardiology (ESC), Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów (PTHiT)

Jest zdobywcą nagród:

2005 r. – puchar „Pionierzy Bezkrwawej Medycyny” – na Ogólnopolskim Sympozjum Interdyscyplinarnym w Opolu, za działalność i cykl wykładów w Polsce na rzecz metod alternatywnych transfuzji krwi w chirurgii;

2012r. – wyróżniona odznaką honorową Ministra Zdrowia „ZA ZASŁUGI DLA OCHRONY ZDROWIA”

Jest audytorem Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością wg. normy ISO 9001:2000 CERTYFIKAT od 2003r., Posiada doświadczenia również w zakresie akredytacji.

W Centrum Medycznym SKYMEDIC zajmuje się pacjentami ze schorzeniami kardiologicznymi i internistycznymi, jak również zdrowymi, uprawiającymi sporty. Szczególnie skupia się na całościowej ocenie pacjenta, gdzie skrupulatny wywiad poszerzony o badania decydują o postawieniu właściwej diagnozy.

Posiada kwalifikacje w leczeniu pacjentów:

Przeprowadza:

Wykonuje badania: