mgr Katarzyna Rymarz

Umów wizytę

O specjaliście

Absolwentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na specjalnościach „Odnowa Psychosomatyczna” oraz „Zarządzanie Ośrodkami Spa i Wellness”, a także szkoły Masażu Teb Edukacja oraz 2-letniej szkoły Technika Usług Kosmetycznych. Zamiłowanie do naturalnych metod powrotu do zdrowia, skłoniło ją do studiowania Medycyny Chińskiej w gdańskiej Szkole Tomo, w której obecnie kontynuuje naukę.

Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała pracując zarówno na siłowniach ze sportowcami, jak i gabinetach odnowy biologicznej oraz psychosomatycznej. Na studiach szukała w masażu stylu, który będzie czymś więcej niż utartym, dobrze wszystkim znanym schematem ruchów, dlatego podchodzi holistycznie i kompleksowo dążąc do poprawy zdrowia pacjentów. Udział w licznych kursach z terapii leczniczych i masaży orientalnych pozwolił jej na połączenie zastosowania nieszablonowych technik z indywidualnym podejściem do pacjenta, które zapewni mu uczucie odprężenia i zniwelowania dolegliwości bólowych. Masaż daje jej poczucie satysfakcji oraz spełnienia, dlatego dokłada wszelkich starań, aby każdy poczuł się niepowtarzalnie, tworząc warunki, gdzie zapomni o wszelkich troskach i poczuje stan głębokiego relaksu.

Zajmuje się przede wszystkim znalezieniem przyczyny dolegliwości bólowych, prowadząc wnikliwą diagnostykę i analizę codziennych nawyków.

Ukończone Kursy i Warsztaty: