mgr Agnieszka Gołąb

Umów wizytę

O specjaliście

Magister fizjoterapii, absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (licencjat) i Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie (magister). Obecnie doktorantka na Wydziale Nauk o Zdrowiu UJ CM, otwarty przewód doktorski (Ocena efektów zastosowania wybranych ćwiczeń stóp i stawów skokowych u kobiet w starszym wieku).

Właścicielka firmy ARUNDO fizjoterapia (www.studiopostawy.pl). W obszarze jej zainteresowań znajduje się fizjoterapia ortopedyczna i terapia bólu, terapia wad postawy i skolioz, fizjoterapia w chorobach przewlekłych, fizjoterapia przed i pooperacyjna, fizjoprofilaktyka skierowana do seniorów i fizjoterapia geriatryczna. Wiedzę i umiejętności zdobyte podczas studiów ciągle rozwija i poszerza uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie, dostosowując działania terapeutyczne do aktualnych potrzeb. Pomaga osobom w różnym wieku, z różnymi dolegliwościami, uwzględniając przy tym indywidualne potrzeby i styl życia. Pomaga uwalniać się od bólu, wspomaga w powrocie do sprawności fizycznej, kształtuje dobrą postawę ciała oraz przykłada dużą wagę do fizjoprofilaktyki.

Kursy:

• kurs PNF (podstawowy i rozwijający)

• kurs podstawowy CRAFTA (Cranial Facial Therapy Academy – Akademia Terapii Czaszkowo Twarzowej)

• Kinesiology Taping

• kurs naukowo-szkoleniowy „Diagnostyka i leczenie pacjentów dorosłych z wadami zgryzu i dysfunkcją narządu żucia w ujęciu holistycznym”

• kurs „Rozwiązywanie problemów klinicznych w dysfunkcjach czaszkowo-żuchwowych – kurs zaawansowany”

• kurs „Diagnostyka komputerowa stóp i projektowanie wkładek indywidualnych” • warsztaty „Innowacyjne metody ortezowania i szynowania z tworzyw termoplastycznych Orfit®”