lek. Magdalena Tyc-Tyka

Umów wizytę

O specjaliście

Lekarz medycyny estetycznej, ukończyła studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Pracowała w szpitalu MSWiA w Krakowie na Oddziale Chorób Wewnętrznych. Jest konsultantem programu nadwrażliwości pokarmowych LEAP. Uczestniczyła w wielu szkoleniach, kursach z zakresu medycyny estetycznej oraz dotyczących profilaktyki zdrowia. Brała udział w wielu krajowych oraz międzynarodowych kongresach i konferencjach medycyny estetycznej. Prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Autorka wielu artykułów prasowych dotyczących medycyny estetycznej.

Właścicielka MTT Estetica Clinic specjalizującej się w medycynie estetycznej i kosmetologii nowoczesnej. Kilkakrotnie brała udział w szkoleniach przeprowadzanych w Mediolanie w klinice prof. Alessio Redaelli (lekarz medycyny estetycznej, chirurg naczyniowy i dermatolog). W Centrum Medycznym Skymedic oferuje zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. To czym się kieruje to bezpieczeństwo zabiegów, naturalne efekty, dbałość o Pacjenta, jego oczekiwania i komfort.