Leszek Klimas

Umów wizytę

O specjaliście

Specjalista ds. zdrowego żywienia i ekspert walki z otyłością. Sportowiec, mistrz świata w sylwetce atletycznej powyżej 40 roku życia i vicemistrz świata w sylwetce atletycznej do 40 roku, także w tej samej dyscyplinie mistrz Europy i wielokrotny mistrz Polski.

Od 20 lat profesjonalnie wspiera ludzi, którzy mają nadwagę i z jej powodu mają problemy zdrowotne, często odczuwają ograniczenia w sprawności. Marzą o tym, żeby wrócić do normalnego funkcjonowania. Leszek jest jedną z nielicznych w Polsce osób specjalizujących się w walce z otyłością dzieci, z takim doświadczeniem i takimi efektami. Zajmuje się dziećmi już ponad 10 lat.

Specjalizuje się nie tylko w redukcji masy ciała, ale układa również specjalistyczne plany żywieniowe oraz w zakresie aktywności ruchowej dla osób zdrowych oraz z różnymi schorzeniami. Człowiek, który pomaga zrzucić kilkanaście a, nawet kilkadziesiąt kilogramów, przywraca piękną sylwetkę, daje radość z powrotu do zdrowia.

W swojej pracy stosuje specjalne indywidualnie dobrane pakiety żywieniowe, ustalane wspólnie z podopiecznym i uwzględniające jego tryb życia i sugestie. To wszystko po wnikliwej analizie wyników badań lekarskich i zbadaniu indywidualnych właściwości każdego człowieka, który przychodzi. System odżywiania i zalecenia treningowe dostosowane są do indywidualnych wyników medycznych i wydolności jego podopiecznych.

Kontakt w sprawie konsultacji pod numerem:

+48 795 465 174 lub +48 609 663 904.